Sinema

Kung Fu Panda 4 Ne Zaman Çıkacak?

Kung Fu Panda 4 Ne Zaman Çıkacak

Sinemada bir devrim niteliği taşıyan, 2000’li yıllardan sonra yayına çıkan animasyon filmler, yetişkinler tarafından da büyük ilgi görmektedir. İzleyicilerin merakla beklediği animasyon filmler arasında Kung Fu Panda serisi de yer alır. Dolayısı ile “Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak?” sorusu da sık sık dile getirilmektedir.

Film, Ethan Reiff ve Cyrus Voris tarafından tasarlanan bir Amerikan yapımıdır. Her yaş grubundan izleyici kitlesine hitap eden animasyon film, Dreamwork Animation ortaklığı ile düzenlenen bir başyapıttır.

Durum böyle olunca, “Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak?” sorusu da filmin hayranlarının en çok merak ettiği detaylardan biri olmuştur. 2022’nin yaz aylarında ya da yılın son aylarına doğru Kung Fu Panda’nın 4. filminin vizyona girmesi bekleniyor. Fakat yine de kesin bir şey söylemek pek de mümkün değil.

Kung Fu Panda 4 Vizyon Tarihi

Filmin kesin olarak yayına çıkacağı belirtilse de net bir tarih verebilmek pek mümkün değil. Yapımcılar tarafından izleyicilere aktarılan bir diğer bilgi ise oldukça heyecan verici. Kung Fu Panda 4’ün vizyon tarihi henüz net olmasa da beşinci ve altıncı filmlerinin de kesin olarak çekileceği açıklandı.

Filmde Karakterleri Kimler Seslendirecek?

Filmde Karakterleri Kimler Seslendirecek?
Filmin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor.

“Kung Fu Panda 4 ne zaman çıkacak ve filmdeki karakterleri kimler seslendirecek?” sorusu sorulduğunda yine oldukça ses getiren isimler göze çarpıyor. Bu isimler arasında yer alan ünlü şarkıcı Eminem, Akuma isminde kötü bir karakteri seslendirecek. Aynı zamanda seslendirme kadrosunda yer alacağı düşünülen diğer ünlü isimlerden bazıları;

  • Jack Black,
  • Dustin Hoffman,
  • Angelina Jolie,
  • Jackie Chan olarak da sıralanabilir.

Serinin ilk filminden itibaren kadroda yer alan ünlü isimlere ek olarak pek çok yeni karakter de ortaya çıkacak gibi gözüküyor.

Yayın tarihi belli olmasa da Kung Fu Panda 4’ü merakla bekleyen herkese şimdiden iyi seyirler.

Kung Fu Panda 4’ü beklerken oldukça eğlenceli başka animasyonlar izlemek ister misinz? En İyi Animasyon Filmleri listemiz sizlerle…

Sıkça Sorulan Sorular

Kung Fu Panda Devam Edecek mi?

Çok sevilen seri uzun bir süre daha bizlerle olacak.

Kung Fu Panda’nın Kaç Tane Filmi Var?

Seri şimdilik üç filmden oluşsa da toplamda 6 filme sahip olacağı duyuruldu.

Kung Fu Panda İlk Ne Zaman Çıktı?

Sevimli ve cesur pandayı ilk olarak 2008 yılında tanıdık.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir