Teknoloji

The Eternal Cylinder İncelemesi: Sürreal Bir Dünyaya Hoş Geldiniz

The Eternal Cylinder incelemesi

The Eternal Cylinder oyunu ile egzotik yaşamlarla ve sürreal ortamlarla dolu, farklı ve yabancı bir dünyayı keşfedebilir ve Trebum adlı bir garip yaratık sürüsünün lideri olabilirsiniz. The Eternal Cylinder incelemesi yazımız sizlere tüm bu konularda rehberlik edecektir. Ayrıca farklı alanları keşfedip bulmacaları çözerek ve tehlike dolu bir dünyada yaşamda kalma amacı ile mutasyonları keşfederek evrimleştirebilirsiniz. The Eternal Cylinder’da Trebhum adı verilen sevimli ve tuhaf yaratıklardan oluşmuş bir sürüyü kontrol ederek önüne çıkabilecek her şeyi ezip geçebilecek güçte olan dev bir Silindir yapının tehdidini deneyimleyebilirsiniz.

The Eternal Cylinder Hakkında

The Eternal Cylinder hakkinda
The Eternal Cylinder farklı keşifler ve bulmacalar içeren bir oyundur.

The Eternal Cylinder oyununda oyuncular Trebum sürüsünü yönetir ve yabancı bir dünyayı keşfe başlarlar. The Eternal Cylinder incelemesi yazımız sizlere bu dünya hakkında pek çok bilgi kazandıracaktır. Tüm oyun, devasa ve antik bir kökeni olan Silindir tehdidinin altında döner. Bu ilginç ekosistemde yapay hayvan zekâsı ve gerçek zamanlı dünya yıkımının yanında organik keşifler ve bulmaca tasarımları bulunuyor ve böylece hem unutulmaz hem de eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor.

  • Oyun Türü: Keşif, Hayatta Kalma, Macera
  • Özellik: Tek Oyunculu
  • Geliştirici: ACE Team
  • Yayıncı: Good Shepherd Entertainment
  • Çıkış Tarihi: 30 Eyl 2021

Liderlik ettiğiniz Trebum sürüsü, ekosistemde besin zincirinin en alt katmanında oyuna başlıyor ve pek çok farklı bitki ve hayvan türü ile beslenerek evrimleşerek ya da mutasyon geçirerek yeni yetenek ve özelliklere sahip oluyorlar. Uçma ya da yüzme gibi yeni özellikler ile farklı alanlara daha kolay ulaşmanızı sağlayacak yetenek ve özellikleri keşfederek bulmacaları ya da çeşitli zorlukları ve tehlikeleri daha kolay geçebileceksiniz. Trebum’ların her biri farklı bir mutasyon geçirebilmekte ve yeni mutasyonlar da daha önce sahip olunanların yerini almamakta. Her bir evrimleşmede ya da mutasyonda Trebhum’un fiziksel özellikleri de değişiyor ve bunlarla birlikte eşsiz ve sınırsız yaratık tasarımları ortaya çıkabiliyor.

Sistem Gereksinimleri

sistem gereksinimleri
The Eternal Cylinder sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olarak ikiye ayrılmaktadır.

The Eternal Cylinder incelemesi için en önemli olan noktalardan bir tanesi de sistem gereksinimleridir. Bilgisayarınızın, bu oyunun düzgün bir şekilde yürütebilmesi için gereken minimum sistem gereksinimleri ve önerilen sistem gereksinimleri bulunuyor. Aşağıdaki tablo ile bilgisayarınızın The Eternal Cylinder oyunu için gerekli sistem özelliklerine sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Windows
MinimumÖnerilen
İşletim SistemiW7 (64 bit)W10 (64 bit)
İşlemciIntel Core i5-4460 @ 3.20GHz / AMD FX-6300 Six-CoreIntel Core i5-7600 @ 3.50GHz / AMD Ryzen 7 PRO 3700U
Bellek8 GB16 GB
Depolama9 GB
Ekran KartıNVIDIA GTX 770NVIDIA GTX 1070
Direct X VersiyonuDirectx 12Directx 12
OturumlarEpic Games hesabı gerektirir
 

Desteklenen Diller:

Seslendirme: İngilizce
Metin: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi

 

Yabancı Bir Dünya Tanıyın

yabanci bir dünya
The Eternal Cylinder’in yabancı dünyasında antik gizemler yer almaktadır.

Benzersiz görünümler ve eşsiz manzaralarla her bir köşe oyuncular tarafından keşfedilme beklentisindedir. Trebum denilen eşsiz uzay yaratıklarından oluşmuş olan göçebe bir sürüyü geliştirilir ve oyunlar bir defada sürüde bulanan Trebum’ların yalnız birini kontrol edebilmektedir, diğerleri de onu takip edecektir. Ama istediğiniz gibi sürüdeki herhangi bir Trebum’u seçebilir ve geçiş yapabilirsiniz. Açık dünya keşfinde daha fazla yaratık kurtarıp, topluluğunuzu daima genişletin.

Bu yeni dünyayı keşfederken antik sırları çözmek için zorlu bulmacaların üstesinden gelmeniz de gerekecektir. The Eternal Cylinder incelemesi yaparken bu yeni dünyanın bulmacalarının üstünden gelmeye çalışırken çokça keyif aldık.

Her bir ekosistem kendine özgüdür ve keşfedilecek 4 farklı benzersiz biyom bulunmaktadır. Bu biyomlar yabancı platolar, hastalıklı yaşam alanları da içerebilmektedir.

Çeşitli Mutasyonlar Keşfedin

cesitli mutasyonlar
The Eternal Cylinder oyununda çok sayıda farklı mutasyonlar bulunmaktadır.

Trebumlar genelde güçsüz olmalarına karşın dünyadaki doğal yiyeceklerden beslenip mutasyon geçirme ve yeni özelliklere sahip olma becerisindedirler. Oyuncular, bu yeni özellikleri ve yeteneklerin seçeneklerini görebilmek için pek çok farklı çeşit bitki ve hayvanları keşfedip deneyimlemelidirler.

The Eternal Cylinder incelemesi yaparken fark ettiğimiz bir diğer nokta ise mutasyonların çeşitleridir. Yeni bir dünyayı keşfettikçe 50’den fazla çeşidi olan eşsiz mutasyonları açabilir ve her biri ile yeni bir oynama seçeneği etkinleştirebilirsiniz. Yeni mutasyonlar ile uçabilme ya da yüzebilme gibi kolay yolculuk yapabileceğiniz özelliklerin yanı sıra yeni saldırı hamlelerini de görebilirsiniz. Mutasyonların pek çoğu diğer mutasyonlara eklenerek daima gelişmekte olan geniş bir yetenek ağı oluşturmaktadır.

Her mutasyon bir diğeri ile birleşip yeni ve ilginç yaratıklar oluşturması sebebi ile çok farklı ve çeşitli Trebum görünümleri oluşabilir ve bu farklı tasarımların keyfini çıkarabilirsiniz. Böylece siz yeni dünyaları keşfettiğiniz sürece sürünüz evrim geçirmeye devam edebilecektir.

Oyunda sürekli bir şeyleri keşfederken aynı zamanda dünyadaki her şeyi etkileyebilecek güçte olan bu oyunun yıkıcı etkisinden kaçınmanız gerekecektir. The Eternal Cylinder incelemesi sizler için bir kılavuz görevi görerek bu etkilerden kaçınmanız konusunda destekçiniz olacaktır.

Farklı oyunları keşfetmekten keyif alıyorsanız; The Artful Escape İnceleme: 70’lerde Bir Müzik Evreni yazımıza da mutlaka göz atmalısınız.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir