Sinema

The Heirs 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Heirs 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The Heirs 2. sezon ne zaman çıkacak? sorusu, dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Dizinin müptelaları sıklıkla bu konuyla alakalı araştırma yapıyor. Biz de bu nedenle dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayınlanacağına dair bilgi vereceğiz.

The Heirs Hakkında

Yeni sezon haberlerine geçmeden önce, diziyi ve oyuncu kadrosunu biraz hatırlayalım. 

The Heirs, Kore yapımı bir dizi olarak ilk sezonuyla diziseverlerin karşısına 2013 yılında çıktı. Romantik-drama dizileri kategorisinde yer alan The Heirs, Netflix’te yayınlandığı dönemde oldukça ses getirdi. 

The Heirs oyuncular listesi aşağıda yer almaktadır: 

  • Lee Min-ho
  • Jung Soo-jung
  • Knag Ha-neul
  • Yoon Jin-seo
  • Park Shin-hye
  • Kim Ji-won 

Yukarıdakiler dışında kadroda; Kim Sung ryoung, Kim Woo-bin, Choi Jin-hyuk, Kim Me-kyung gibi isimleri de görüyoruz. Dizinin yapımcılığını, Drama Fever ve Hwa & Dam Pictures ortak olarak üstlendi. Yönetmeliğini, Kang Sin-Hyo ve Boo Sung Chul’un yaptığı dizinin senaristi ise Kim Eun Sook. 

The Heirs Ödülleri

The Heirs 2 Sezon Ne Zaman Çıkacak
İzleyicinin büyük beğenisini toplayan dizi birçok ödül aldı.

The Heirs, 20 bölümden olup toplam 2 ay sürmesine rağmen ödül almış bir dizidir. Ana başrol oyuncularından Lee Min Ho performansıyla birçok ödüle layık görüldü. Bunlardan bir tanesi: ‘Baidu Feidian En İyi Asyalı Erkek Oyuncu’ ödülüydü. Bir başka ödülü de Lee Min Ho’ya, Park Shin Hye ile birlikte verilen en iyi çift ödülü verildi.

Çok kısa sürede çok sevilen dizinin hayranları, The Heirs 2 sezon’u sabırsızlıkla bekliyor. Ancak şimdiye kadar “The Heirs 2 sezon ne zaman?” sorusuna net bir tarih verilmedi. 

Kenja No Mago 2. Sezon ne zaman çıkacak?” yazımıza da göz atabilirsiniz.

The Heirs Konusu

Senaryosu, çekimlerin kalitesi ve oyuncuların sinerjisiyle bir anda tüm gözleri üstünde toplayan dizinin konusu oldukça ilginç! Dizi, farklı sosyal statüye ait sınıflardan gelen iki gencin Los Angeles’ta tesadüf eseri karşılamasıyla başlar. Sonra iki genç, Kore’nin en zenginlerinin gittiği lisede tekrar bir araya gelir. 

The Heirs dizisinin başrol karakterleri, Kim Tan ve Cha Eun Sang, yaşadıkları bir tesadüfle tanışır. Kim Tan, ailesi tarafından dışlanarak Amerika’ya gönderilir.

Engelli annesiyle birlikte yaşayan ve ona bakan Cha Eun Sang ise Amerika’ya ablasını görmek için gider. Amerika’ya gittiğinde olaylar hiç beklediği gibi gerçekleşmez ve zor bir durumdayken Kim Tan ona yardım eder. Bu vesile ile şans eseri tanışmaları gerçekleşir.

Cha Eun Sang, kendisinin zengin mirasçılardan biri olduğunu öğrenir. Dünyalarının ne kadar da farklı olduğunu görür. Klasik zengin erkek, fakir kız hikayesinin içinde bulurlar kendilerini. 

Aralarında sosyal statü anlamında farklılıklar olmasına rağmen birbirine aşıktırlar. Aynı zamanda başlarına gelmeyen olay da kalmaz.

Aileleri, arkadaşları ve sevdikleri tarafından aşkları birçok kez imtihandan geçer. Bakalım, iki ayrı sosyal çevreden gelen gençlerin aşkı yaşadıkları zorlukları yenebilecek mi? 

The Heirs Karakterleri

The Heirs 2 Sezon Ne Zaman Çıkacak
The Heirs oyuncu kadrosuyla da büyük beğeni toplamıştı.

Şimdi içeriğimize dizinin karakterlerini anlatarak devam edelim. Öncelikle baş kahraman, Kim Tan, büyük bir holdingin genel başkanının oğlu. Tesadüf eseri karşılaşmalarının ardından Cha Eun Sang’a aşık olmuştur.

Konuşma engelli annesiyle birlikte yaşayan Cha Eun Sang, lisede okuyan bir öğrencidir. Amerika’da yaşayan bir ablası var. En yakın arkadaşı, Yoon Chan Young’dur. Annesine bakabilmek ve ev masraflarını karşılamak için aynı anda birden fazla işte çalışan çalışkan biridir. Amerika’ya gidince Kim Tan’a tüm farklılıklarına rağmen aşık olur.

Eskiden Kim Tan ile yakın arkadaş olan Young Do isimli karakter, Cha Eun Sang’a aşık. Bununla berbaber kendisi Rachel’ın abisi ve büyük oteller zincirinin de mirasçısı. 150 IQ’ya sahip olan Choi Young Do, zeki bir çocuk ama daha çok etrafına verdiği zararlarla tanınıyor. 

Krystal; Kim Tan’ın eski sevgilisidir. Yoon Chan Young ile birlikteliği var. Babası ise RS International isminde büyük bir şirket sahibi.

Sıkça Sorulan Sorular

The Heirs 2 Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin yapım şirketi tarafından henüz net bir tarih verilmemiştir.

The Heirs Kaç Bölüm?

The Heirs, 20 bölümdür. 2013 yılında yayınlanmıştır.

The Heirs Kaç Sezon?

Yayınlanmış bir sezonu bulunmaktadır.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir